уроки безпечного водіння на механіці та автоматі в дніпрі

     Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650
                     Перейти на русский язык

Безпечне керування автомобілем
та чим воно відрізняється від контраварійного та екстремального.

Основне завдання безпечного водіння:

Навчання безпечному водінню на АКПП та МКПП          

Уникнути ДТП, вчасно побачивши, відчувши, передбачивши. Не усувати наслідки, а запобігти конфлікту на початковій стадії або коли він може виникнути (назріває). Основне при навчанні безпечному водінню автомобіля - це довести до автоматизму безпечні навички, не лізти у ті місця, де чекає небезпека. (Наприклад: клаустрофоб ніколи не застрягне в ліфті! Чому? Та просто він туди не увійде!) Чим раніше ви виявите небезпеку - тим легше її усунути, не давши їй розвинутися.

          Вищий ступінь безпечного водіння автомобіля - керувати всім навколишнім: людьми та автомобілями.

Ось приклад, як людина навчилася керувати заходом сонця.

Чоловік хотів побачити захід сонця в горах. Заліз на гору і почав чекати. Але захід сонця не настає. Замерзнувши і втомившись чекати, він став потихеньку спускатися. І тут він зрозумів, що може "керувати" заходом сонця - спускаючись вниз або піднімаючись вгору. Як застосувати це до керування автомобілем, Ви дізнаєтеся, пройшовши наш курс.

Не треба плутати безпечне керування автомобілем з контраварійним чи екстремальним. В чому різниця? Адже завдання цих шкіл одне: - Уникнути потрапляння в ДТП. А ось методи, якими вона вирішується – різні.

Контраварійна чи екстремальна підготовка. (Складається враження, що це одне й теж. Спочатку рекламувалося екстремальне водіння, але потім коли люди зрозуміли, екстрим і дорога несумісні, його перейменували на милозвучне, що вселяє надію - контраварійне водіння). Виникла аварійна ситуація і ось тепер за допомогою якихось «супер» навичок, надприродних дій та вмінь треба (дивом) уникнути зіткнення (ДТП). Як ви розумієте, що це практично здійснити важко. Адже в реальних умовах все залежить від багатьох факторів, всі їх врахувати неможливо.

Але! Тут ми плавно переходимо до безпечного водіння автомобіля. Адже якщо вчасно побачити, відчути, передбачити, спрогнозувати можливість виникнення аварійної ситуації (а не тоді, коли вже виникла) і відразу прийняти заходи для її усунення, можна легко і вільно без особливих навичок управління уникнути аварії.

Тобто виправити чужу помилку, а в ідеалі не дати іншому водієві зробити її – це найвищий ступінь захисного водіння. Називається вона – вміння керувати оточуючими. Як Ви розумієте, що освоїти безпечне керування автомобілем набагато простіше і надійніше, ніж контраварійне. Тут досить змусити працювати головний мозок і особливих, надприродних навичок водіння не треба мати, вистачить звичайних, але правильних навичок та умінь.

До речі деякі прийоми та навички контраварійного водіння Ви відпрацюєте на наших заняттях навчання безпечному водінню автомобіля. Але вони адаптовані під наш курс безпечного водіння. Ми намагаємося взяти все найкраще та прогресивне з різних шкіл та методик навчання водінню та врахувати їх недоліки.

Ознайомившись із книгою: Роберта Шаллера 70 ПРАВИЛ ЗАХИСНОГО ВОЖДЕННЯ, ми зрозуміли, що всі ці правила Роберта Шаллера не є новиною, вони прописані в наших українських Правилах Дорожнього Руху (ПДР). Тому наш курс захисного водіння автомобіля жорстко прив'язаний до ПДР, які ми на наших заняттях постійно виконуватимемо, повторювати, вивчати, розуміючи їхню справжню суть.

Наше навчання не загнане у конкретні часові межі. У нас є програма навчання безпечному водінню автомобіля, випробувана на практиці та така, що дає чудові результати (всі пункти якої ми розберемо теоретично і практично на наших заняттях). А скільки часу знадобиться учневі її засвоєння – це суто індивідуально залежно від потреб «замовника». Адже одному (хто у минулому житті був хорошим водієм) достатньо зрозуміти та спробувати раз, а іншому (хто у минулому житті був гарним пішоходом) наполегливо відпрацьовувати кожен елемент.

У процесі наших з Вами занять з навчання водінню:

У результаті, після закінчення навчання у нас, все це відбуватиметься автоматично, на підсвідомому рівні. Ви станете керувати автомобілем легко і вільно, отримуючи задоволення від їзди.

Анекдот у тему:

Вища майстерність

Якось до старого Вчителя китайських бойових мистецтв прийшов учень-європеєць і запитав:
–Вчителю, я чемпіон своєї країни з боксу та французької боротьби, чому ще ви могли б навчити мене?
Старий майстер помовчав деякий час, посміхнувся і сказав:
– Уяви собі, що, гуляючи містом, ти випадково заходиш на вулицю, де тебе чекають кілька громил, які мріють пограбувати тебе і переламати тобі ребра. Так от, я навчу тебе не гуляти такими вулицями.     Повернутись на головну сторінку сайту.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650

Еще 2 сайта Сакаева Александра: https://autoschool-drive.dp.ua/         автоинструктор дп юа