Уроки водіння на механіці та автоматі у Дніпрі

     Повернутись на головну сторінку сайту.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650
                     Перейти на русский язык

Навчання водінню у Дніпрі.

На період "військових дій" початок і кінець занять за вашим бажанням у будь-якому районі міста Дніпро.
Ця послуга безкоштовна. (Ви можете почати заняття біля свого будинку, а закінчити на роботі) .

приватні уроки водіння з автоінструктором у дніпрі

«Автомобіль не розкіш, а засіб пересування» - це крилатий вираз Ільфа і Петрова, особливо актуальний в теперішній час. Наявність автомобіля та вміння ним керувати одна з вимог сучасного життя. Але не завжди наявність посвідчення водія свідчить про вміння правильно та безпечно керувати автомобілем. Тому я пропоную свої послуги всім бажаючим навчитися БЕЗПЕЧНОМУ управлінню автомобілем, отримуючи величезне задоволення при цьому.

Наша «родзинка» та основна відмінність від звичайних шкіл, які займаються навчанням водінню в Дніпрі в тому, що ми не просто «вчимо водити автомобіль» (як пропонують більшість автошкіл та приватних інструкторів водіння автомобіля). Ми НАВЧИМО керувати автомобілем. І не просто водити, а робити це БЕЗПЕЧНО, незалежно від того автомат це чи механіка.
У Вас може виникнути питання: «А що можуть вчити водити небезпечно?»

Відповідь дуже проста. Більшість автошкіл у Дніпрі вчить просто керувати автомобілем, натискати педалі та крутити кермо. Ми ж навчимо прийомам безпечного водіння які вимагають чіткого знання та виконання правил дорожнього руху, і головне - участі головного мозку у процесі керування автомобілем. (Докладніше про безпечне водіння та відмінність його від контраварійного чи екстремального можете прочитати, перейшовши за цим посиланням),

У результаті наші учні на підсвідомому рівні роблять все для розрядження назріваючої біди, своїми діями виправлять чужу помилку, не давши їй перерости в аварійну ситуацію. ТАК! ТАК! НА ПІДСВІДОМОМУ РІВНІ!

«А навіщо це мені потрібно? Я й сам навчуся керувати автомобілем! І взагалі, чому я маю виправляти чужі помилки?» - заперечать деякі.

Пропонуємо,
навчившись у нас у найкоротші терміни, стати надійним і безпечним водієм.

Ось це наші учні, які "навчившись у нас у найкоротші терміни, стали надійними та безпечними водіями."

Навіть "безнадійних" - кому поставили діагноз "водити Ви не зможете", ми можемо навчити безпечному водінню.
Автоінструктор Сакаєв Олександр накопичив багатий досвід успішної підготовки таких людей. Основна проблема опинялася не в їхній профнепридатності, а в (мучителях) вчителях які навчали цих водіїв, які не вміли навчати і зародили комплекси у своїх учнях. І якщо там у глибині душі у ВАС ще жива надія та бажання навчитися безпечно керувати автомобілем, то не пропустіть шанс і скористайтеся цією пропозицією.
Тим більше, що можна спробувати пробний урок водіння (умови його дізнаєтесь перейшовши за цим посиланням).

Скептиків і песимістів, які вважають усе вищевикладене «маячньою і рекламною заманухою», просимо закрити цю сторінку і більше не повертатися на цей сайт. Адже лише за наявності віри в наші здібності, ми з Вами швидко досягнемо чудових результатів.

Перед початком навчання в "АВТОШКОЛІ САКАЄВА" (Дніпро), ми рекомендуємо пройти пробний урок водіння. Він дозволяє нам краще пізнати один одного, і переконатися в нашому високому. професіоналізмі.

P.S.Ваші гарантії:


     Повернутись на головну сторінку сайту.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650

Еще 2 сайта Сакаева Александра: https://autoschool-drive.dp.ua/         автоинструктор дп юа