уроки вождения

     Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650
                     Перейти на русский язык

Візьміть один пробний урок.

І Ви переконаєтесь у нашій високій майстерності.

Як правильно вибрати автошколу та інструктора з
водіння автомобіля у Дніпрі

Нарешті Ви наважилися стати водієм! Але для цього потрібно піти вчитися в автошколу, навчитися, скласти іспит та отримати посвідчення водія. Після всього цього можна сідати в автомобіль і спокійно їздити у своїх справах.
І якщо людина розуміє, що на водії лежить велика відповідальність за життя людей (своєї, родичів, оточуючих), то у нього обов'язково виникне питання:

-"Як правильно вибрати автошколу та інструктора з водіння автомобіля у Дніпрі?"

Адже зараз багато організацій та приватних осіб пропонують послуги з навчання водінню. І тому дуже складно вирішити, кому довіритися, адже ніхто не скаже:-"Ми вчимо погано". Усі, як і ми, нахвалюють себе. І визначитися у такій кількості пропозицій дуже важко. Ми вважаємо, що вибір вчителя і школи людина має зробити усвідомлено.Навчаючись в автошколі або у приватного автоінструктора, Ви інвестуєте гроші у знання та вміння, які можуть урятувати Ваше життя. Страховка дуже добре, але найцінніше - життя, воно не поверне. І від того якого водія з Вас зроблять, залежить ваше здоров'я та благополуччя. Перед початком інвестицій потрібно добре розібратися у надійності вкладень. Для цього ми пропонуємо завжди пройти ПРОБНИЙ УРОК у кількох автошколах або в інструкторів з навчання водінню автомобіля, і обов'язково у нас. Порівняти та вибрати найкраще. Це буде ПРАВИЛЬНИЙ вибір, заснований на Ваших відчуттях.

Як практично все організувати?

Спочатку складіть список автошкіл або інструкторів, що навчають водіння автомобіля, які Вам попередньо сподобалися у Дніпрі. Потім зателефонуйте в кожну школу і задайте всі питання щодо організації навчання, озвучивши прохання бути присутнім на теоретичному та практичному уроці. Вже на цьому етапі відсіється багато автошкіл та автоінструкторів, які під будь-яким приводом відмовляться надати цю послугу. Тільки автошколи впевнені у високій якості своєї роботи погодяться виконати Вашу "примху".

Тепер Вам залишилося порівняти свої враження та вибрати курси підготовки водіїв чи інструктора з навчання водінню автомобіля. Це буде Ваш правильний вибір автошколи, заснований на власних відчуттях.

Пробний урок.

Можна пройти платно "пробний урок з водіння автомобіля".
Тривалість – 55 хвилин, на автомобілі з механічною КПП або автоматичною КПП. Якщо Вам не сподобається наше навчання, то оплачуєте 50% вартості уроку, і ми з Вами більше не працюємо.

Навіть якщо Ви ніколи не керували автомобілем, за наявності медичної довідки, ми проведемо з Вами практичне заняття. Наші прогресивні методики навчання водінню автомобіля та великий позитивний досвід у підготовці "безнадійних учнів" дозволяють нам надати цю послугу.

Такі умови у Дніпрі Вам ніхто не запропонує. Деякі школи намагаються запропонувати пробний урок водіння, але не за кермом автомобіля, а посидіти покататися на задньому сидінні автомобіля. Це нагадує прислів'я:
-Солодкі гусячі лапки.
- А ти їдав?
- Ні, а батько видав, як воєвода їдав.
Наша школа перша та єдина пропонує  практично керуючи автомобілем, переконатися, що нам можна довіряти.

Ми впевнені, що ми найкращі, тому і пропонуємо цю послугу.

Анекдот в тему:


          Джонні дуже хотів одну дівчину у своєму офісі, але вона належала іншому... Якось йому так закортіло, що він підійшов до неї і сказав: "Я дам тобі 1000 доларів, якщо ти мені віддашся, але дівчина відповіла "НІ". Джонні сказав: "Так я швидко - я кину гроші на підлогу, ти нахилишся підібрати, а як піднімеш - я вже закінчу. Дівчина задумалася на секунду, і відповіла, що має проконсультуватися з бой-френдом. Вона подзвонила і розповіла все. Бой-френд відповів: "Проси 2000, і піднімай гроші дуже швидко, так щоб він, навіть не встиг спустити штани". Дівчина погодилася, і дала свою згоду Джонні. Минуло півгодини, бой-френд чекає, а дівчина все не дзвонить... Нарешті через 45 хвилин бой-френд зателефонував сам і спитав, що сталося. Дівчина відповіла: Цей мерзотник розплатився монетами".

МОРАЛЬ: Завжди розглядайте ділову пропозицію досконало, до того, як ви її приймете і вас помають!

P.S. Пробний урок дозволяє Вам досконало оцінити послугу, що надається нами з навчання водінню автомобіля. (Це гарантія, що Вас не "помають", як в анекдоті). Буває люди пробують навчання у різних місцях, але позаймавшись хоч раз у нас, чомусь:) вибирають нашу школу навчання водінню автомобіля.

     Повернутись на головну сторінку сайту.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650

Еще 2 сайта Сакаева Александра: https://autoschool-drive.dp.ua/         автоинструктор дп юа