уроки водіння на механіці та автоматі для жінок

     Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650
                     Перейти на русский язык

Навчання водінню жінок у Дніпрі,
ми знаємо як це робити правильно.

Давно мною була написана стаття з такою назвою. Але час іде. Ми дізнаємося про нове. Вдосконалюються наші методики навчання, змінюються наші погляди та переконання. У результаті виникло бажання написати нову статтю на цю тему.

Якось так склалося, що зараз у автошколах навчається більше жінок. Зростає добробут людей. Сім'ї можуть мати у користуванні кілька автомобілів. Темп життя вимагає швидко та вчасно опинитися у різних частинах міста. Особливо це актуально у мегаполісах, до яких можна віднести і Дніпро. Адже для комфортного переміщення у місті виникає потреба у жінок керувати автомобілем самостійно. І тому треба навчитися в автошколі, скласти іспит та отримати посвідчення водія. Потім купити та зареєструвати автомобіль. Ось тепер начебто можна пересуватися без проблем самостійно!

Але не все так просто. На кожному з етапів можуть виникнути несподівані труднощі. І найчастіше більше труднощів спочатку виникає у жінок при навчанні водінню автомобіля або навчанні в автошколі. Спробуймо розібратися з майбутніми труднощами, що можуть виникнути.

Уроки водіння для жінок.

Спочатку треба визначитись із вибором автошколи. Деякі покладаються на пораду знайомих, родичів. Але тут бувають такі проблеми, як явне чи приховане небажання оточуючих.

Один хлопець навчався в автошколі, де я раніше викладав теорію і давав уроки водіння. Його батько, бажаючи добре навчити сина їзді містом, до кінця навчання звернувся до мене. Хлопець здатний, швидко все освоїв, висловлювався дуже позитивно про наші уроки. Отримавши посвідчення водія, одразу сів за кермо автомобіля. Але як я був здивований, коли він через пару років, одружившись, привів свою дружину вчитися в цю автошколу. Але записав її на керування автоінструктором, після якого я його переучував. Я довго не міг зрозуміти, чому він так вчинив. Найімовірніше, він не хотів, щоб вона водила автомобіль. Але не казав цього. Адже простіше записати її на водіння до людини, після уроків водіння якої, вона зрозуміє, що керувати авто їй не дано. І не треба з дружиною лаятися з цього приводу, вона сама все зрозуміє і викине з голови цю витівку. Це приховане небажання оточуючих.

Навчалася водінню автомобіля у мене одна молода жінка. Ентузіазм у неї на перших заняттях було видно, прогрес теж йшов швидко. Але потім я відчув, що запал впав, стало гірше виходити. Розпитав, що її так обтяжує. Виявилося усі найближчі родичі та знайомі, дізнавшись про її намір стати водієм, стали їй «допомагати», хто порадою, хто страшною історією. Деякі говорили прямо, ти дурненька, у тебе не вийде керувати автомобілем. Ось ми їздимо вже років зо три і побоюємося, куди тобі? Довелося на кожному занятті м'яко підіймати її самооцінку. У результаті вона знову підбадьорилася духом і вирішила довести всім протилежне, добре навчившись керувати автомобілем. До кінця навчання водінню автомобіля вона, ще не отримавши посвідчення водія, почала їздити самостійно своїм автомобілем. (Водити автомобіль без посвідчення водія заборонено, про що я її попередив, але справа не в цьому). Це явне небажання оточуючих. Адже якщо в неї раптом все вийде, то вони виглядатимуть повними дурнями.

А ось приклад оман чоловіка, які нав'язувалися дружині. Навчалася Олеся в одній із автошкіл Дніпра. Займаючись водінням у них, втратила впевненість у своїх силах. Почала паралельно займатися зі мною. Прогрес пішов, вона підбадьорилася. Але згодом я помітив, що на початку заняття учениця пригнічена, ентузіазм зник. Тільки до кінця заняття вдавалося закріпити позитив. Виявилося, що після уроків водіння зі мною жінка займалася в автошколі, де їй казали: "Ви нічого не вмієте, погано навчаєтєсь. Але займаючись у нас, років через три може з Вас вийде водій». Я порадив їй припинити заняття у цього автоінструктора, адже він негативно впливав на її. самооцінку. Але вона продовжувала вчитися в нього. Я так здогадуюсь, що її чоловік наполягав на цьому. Він з Ізраїлю і природно міркував приблизно так: треба взяти певну кількість уроків керування автомобілем, чим більше, тим краще. Тому, навіщо вчитися у Сакаєва по 800 грн за годину, коли в автошколі набагато дешевше. Не буду описувати всі її труднощі, але до кінця навчання вона все ж таки припинила заняття з ним і проходила уроки водіння тільки в мене. Здобувши посвідчення водія, вона ще їздила з чоловіком. Це була його примха. Через місяць вона зателефонувала, з радістю повідомивши, що сьогодні вона їздила самостійно містом. Людина в результаті досягла свого, але якою високою ціною це досягнуто.

А ось ще історія однієї учениці із Дніпродзержинська. Жінка дуже хотіла стати водієм, але чоловік був відкрито проти цього. Вона сказала йому, що без його допомоги все досягне і придбає собі автомобіль за свої гроші. Посвідчення отримала у себе в місті, але їздити боялася. Почали з нею займатися. Жінка приїжджала із Дніпродзержинська на уроки водіння. Усе освоївши, вона купила автомобіль у Дніпрі. У п'ятницю їй належало самостійно пригнати його додому, чоловік пообіцяв супроводжувати її поїздку своїм автомобілем. Я побажав їй удачі, але вона записалася на водіння на понеділок. Я не хотів її записувати, адже вона все чудово засвоїла. Але довелося записати за умови, що в неділю вона обов'язково підтвердить телефоном своє бажання. У неділю вона подзвонила, подякувала та сказала, що їздила суботу та неділю цілі дні, проблем немає. У понеділок заняття скасовується, їй уже треба об'їздити багато місць. і вирішити багато питань. Людина поставила собі за мету, правильно все організувала, розраховуючи тільки на себе. Природньо, адже всі бажання та думки матеріалізуються.

Наша методика навчання підлаштовується під учня, тому проблем із навчанням жінок водінню автомобіля не виникає. Навчання проходить легко та швидко. Не вірите? Зверніться до нас. Спробуйте смак водіння!     Повернутись на головну сторінку сайту.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650

Еще 2 сайта Сакаева Александра: https://autoschool-drive.dp.ua/         автоинструктор дп юа